Witaj w Plecakolandii! Największym sklepie on-line z plecakami topowych producentów w jednym miejscu.

Warunki płatności:

Przygotowaliśmy dla Państwa 4 metody płatności za zamówione towary. Prosimy o wybranie tego, który najbardziej odpowiada Państwa oczekiwaniom.
 1. Płatność online Najszybsza forma płatności - po jej wybraniu i wypełnieniu formularza zostaniecie Państwo przekierowani na stronę płatności online. Płatności obsługiwane są przez stystem PayU.
 2. Przedpłata na konto Płatności możesz dokonać, bezpośrednio na konto naszego sklepu. Zakupiony towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie tego samego lub nastepnego dnia roboczego. Prosimy pamiętać o doliczeniu kosztu przesyłki do ceny towaru.

  W tytule przelewu prosimy wpisać:
  Piórowieczne i nr zamówienia
  Dane do płatności:
  Grupa Sterion Sp. z o.o., al. Niepodległości 58, 02-626 Warszawa, NIP 521-370-51-70
  Alior Bank S.A., 72 2490 0005 0000 4600 1011 2156
 3. Płatność przy odbiorze (przesyłka za pobraniem) Sumę za zamówiony towar uiszczacie Państwo bezpośrednio u kuriera lub listonosza w chwili otrzymania przesyłki.
 4. Odbiór osobisty Zapraszamy również po odbiór osobisty produktów do naszego biura handlowego przy al. Niepodległości 58 (dokładny adres podany jest w kontakcie). Odbierać towar można codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy sklepu po uprzednim kontakcie telefonicznym. Dokonując zakupów u nas w sklepie mogą Państwo wybrać najdogodniejszą w danej chwili formę płatności:

  • gotówką
  • kartą płatniczą (Visa, Mastercard, Maestro)
Topowe marki
w Plecakolandii