Witaj w Plecakolandii! Największym sklepie on-line z plecakami topowych producentów w jednym miejscu.

Plecak dla nastolatka

Porada
Młodzież szkolna ma swoją modę, przyzwyczajenia i wymagania. Dlatego plecak nastolatka różni się od tradycyjnego tornistra dla dzieci. Przede wszystkim musi to być plecak wygodny i wytrzymały. Starsi uczniowie i młodzież szkolna znajdują się w ciągłym ruchu: szkoła, wycieczki ze znajomymi, imprezy, podróże, treningi itp.

Zatem plecak powinien być lekki, pojemny i posiadać wiele współczesnych udogodnień na miarę XXI wieku. W obecnych czasach do młodzieżowego plecaka trafia tyle samo dodatkowych przedmiotów co książek i szkolnych zeszytów. Jeśli chodzi o jakość i wytrzymałość produktów proponowanych w placakolandii praktycznie wszyscy producenci przykładają do tego ogromną wagę. Wzmocnione górne rączki, podwójne szwy w rejonie szelek, wzmocnione dna i plecy to elementy, które zapewnią plecakowi odpowiednią wytrzymałość przy intensywnym trybie życia naszej szkolnej młodzieży. Wszyscy producenci czyli Coolpack, Paso, St.right, Derform, Hama czy Herlitz posiadają tego typu plecaki w swojej ofercie.

Jak wspominaliśmy uczniowie lubią przynosić do szkoły ulubiony sprzęt elektroniczny, sportowy, maskotki, dodatkowe książki lub inne niezbędne w kontaktach z rówieśnikami przedmioty. Dlatego bardzo przydatne okażą się dodatkowe przegródki w środku plecaka oraz boczne i przednie dodatkowe kieszonki.

Nowością w młodzieżowych plecakach są schowki na laptop bądź smarfon. Obecnie chyba każdy młody człowiek używa na co dzień smartfonu. Dobrze więc, aby było on dobrze chroniony podczas pobytu ucznia w szkole. Oczywistym jest, że podczas lekcji używanie tego typu przedmiotów jest zabronione. Najlepiej schować go do odpowiedniej kieszeni. Ciekawym dodatkiem jest wyjście na słuchawki. To umieszczony w górnej części plecaka i odpowiednio zabezpieczony otwór, przez który możemy przeciągnąć kable od słuchawek. Dzięki temu słuchanie muzyki będzie znacznie wygodniejsze i bezpieczniejsze.

Bardzo ważną rzeczą jest oczywiście kwestia odpowiedniego wzornictwa. Proponowani w sklepie plecakolandia producenci nawiązują pod względem designu do najnowszych trendów w modzie szkolnej i miejskiej. Dlatego naszym zdaniem z pewnością znajdziecie u nas swój wymarzony plecak. Wybór plecaka dla chłopaka jest uzależniony od jego pasji i zainteresowań. Jeśli lubisz sport wybierz plecak z emblematem swojej ulubionej drużyny piłkarskiej. Jeśli szukasz czegoś uniwersalnego, wybierz wzór moro lub klasyczną czerń lub szarość. Plecak dla współczesnej nastolatki musi nadążać za najnowszymi trendami w modzie. Dlatego w ofercie pojawiają się wzory jeansowe, plecaki w stylu boho lub z innymi modnymi motywami (jak na przykład: róże, flamingi, paski, motywy tropikalne). Jeśli natomiast lubisz oryginalne rozwiązania wybierz modne damskie plecaki vintage w oldschoolowym stylu.
Zamów telefonicznie
+48 22 378 48 07
Największy wybór
szkolnych plecaków
Błyskawiczna dostawa
w ciągu 48 godzin
Topowe marki
w Plecakolandii